OWA-90E-12 MEAN WELL
SKU OWA90E12
2
IN STOCK
OWA-90E-12 Power Supply OWA-90E Series 12V 7.5A 90W DE/FR Type F/E (CEE 7/7) Plug 4-Pin XLR