GST60A24-P1J MEAN WELL
SKU GST60A24P1J
6
IN STOCK
GST60A24-P1J Power Supply for General Electronics, Industrial, Office Facilities, Telecom GST60A Series 24V 2.5A 60W IEC 60320 C14 2.1 x 5.5 mm Barrel Plug