GST25A15-P1J MEAN WELL
SKU GST25A15P1J
2
IN STOCK
GST25A15-P1J Power Supply with LED Indicator GST25A 15V 1.66A 25W IEC 60320 C14 2.1 x 5.5 mm Barrel Plug