GSM60E48-P1J MEAN WELL
SKU GSM60E48P1J
1
IN STOCK
GSM60E48-P1J Medical Power Supply GSM60E 48V 1.25A 60W Euro Type C (CEE 7/16) Plug 2.1 x 5.5 mm Barrel Plug