GSM220B24-R7B MEAN WELL
SKU GSM220B24R7B
3
IN STOCK
GSM220B24-R7B Power Supply for Medical Computers GSM220B Series 24V 9.2A 221W IEC 60320 C8 DIN 4-Pin