GSM160B24-R7B MEAN WELL
SKU GSM160B24R7B
7
IN STOCK
GSM160B24-R7B Power Supply for Medical Computers GSM160B Series 24V 6.67A 160W IEC 60320 C8 DIN 4-Pin